Triest bericht

Beste leden van de vereniging,
 
Vanochtend zijn we opgeschrikt door het vreselijke nieuws dat een roeiboot, die door vijf van onze leden werd bestuurd, is verongelukt. Daarbij zijn de levens van twee van onze leden te betreuren. De drie andere personen zijn opgenomen in het ziekenhuis.
Wij zijn als bestuur zeer aangeslagen door dit vreselijke nieuws. We denken op de eerste plaats aan de slachtoffers en hun familieleden.
Als bestuur begrijpen we heel goed dat iedereen graag wil weten welke leden het betreft. Op dit moment willen we daarover geen mededeling doen, omdat in de eerste plaats daarover met de familie moet worden overlegd.
Wat de oorzaak van het ongeluk is geweest, wordt onderzocht door de politie. Daarover wordt door ons dan ook geen verdere mededeling gedaan.
We kunnen ons voorstellen dat dit nieuws ook voor u een vreselijke schok moet zijn.
Tot nader bericht wordt er niet meer geroeid en ook de andere activiteiten zijn stilgelegd.
 
Namens het bestuur van RV Jason,
Erik Metz, voorzitter